شرکت سمپاشی جام

گروه جام کارپت، بزرگترین مجموعه سمپاشی تخصصی در تهران

سمپاشی تضمینی منازل

شرکت سمپاشی برتر تهران و کرج

سمپاشی جام در سراسر تهران با بيش از نيم قرن تجربه در سمپاشی منازل، رستورانها، باغ و ویلا، با جدیدترین دستگاهها و متريال روز دنيا در ارائه خدمات سمپاشی تضمینی،  با بهترين سرويس و خدمات فوری

بزرگترین شرکت سمپاشی در غرب تهران:

  • استفاده از بهترین سموم بهداشتی
  • استفاده از دستگاه های مجهز و مدرن
  • پرسنل حرفه ای
  • ضمانتنامه کتبی
  • ارائه خدمات در ۷ روز هفته
  • سرویس دهی در سراسر تهران و کرج
  • مشاوره رایگان 24 ساعته

سمپاشی ضمانتی

صدها مشتری عملکرد خوب جام در سمپاشی تضمینی را گواهی میدهند. ما با یک برنامه مشخص و با استفاده از علم روز دنیا اقدام به سمپاشی تضمینی منازل میکنیم.

حضور فوری

ارائه خدمات در ۷ روز هفته، حتی روزهای تعطیل رسمی، حضوری فوری در سریعترین زمان در سراسر تهران ، مشاوره رایگان ، سمپاشی تخصصی.

بهترین مواد

شرکت سمپاشی جام با استفاده از بی خطر ترین سموم بهداشتی و بکارگیری راهکارهای پیشرفته دفع آفات تلاش می کند که آرامش و آسایش خاطر را برای مشتریان خود به ارمغان آورد.

مشاوره رایگان در ۲۴ ساعت شبانه روز

شرکت سمپاشی جام؛ با تجربه چندین ساله در امر سمپاشی منازل ،آماده خدمت رسانی، با رویکرد بهبود بخشی به نحوه ی سمپاشی منازل و اماکن شما مشتریان گرانقدر می باشد.

خدمات سمپاشی جام

360_F_272430948_WWPeOXKrTAbcH7E6LQG0VM2fXctCipC5

سمپاشی منازل

رویت اولیه رایگان توسط متخصصین ما از محدوده ی مورد نظر، برای تشخیص نوع آفات وجانوران موذی ؛ جهت بررسی مکان اختفاء و زاد و ولد حیوانات موذی ،آفات و …صورت می گیرد.

restaurant-pest-control-wall

سمپاشی رستورانها

وجود آفاتی نظیر؛ سوسک، پشه یا مگس و … در محیط داخلی فروشگاه و یا رستوران ها باعث بروز برخی مشکلات میشود و در این مواقع میبایست برای سمپاشی در اسرع وقت اقدام کرد

Untitl25525ed

سمپاشی مراکز مهم

متخصصان ما طبق استاندارد های وزارت بهداشت وارد عمل شده و تلاش میکنند که در جهت خدمت رسانی با قیمت مناسب به کلیه ادارت ،بیمارستان ها ،سازمانها و … گام مهمی در حفظ بهداشت جامعه بردارند.

Untitl25525ed

سمپاشی باغ و ویلا

از بین بردن آفات باغات توسط متخصصین سمپاشی جام ،با هدف حداکثر تاثیرو حداقل قیمت صورت می گیرد که مانع آسیب رسانی به انسان ،گیاهان و شرایط محیطی می شود.

رضایت مشتریان جام

مورد اعتماد هزاران نفر

0
5/5
2.394 ثبت نظر
از طریق گوگل
"از اینکه جام رو برای سمپاشی منزلم انتخاب کردم بسیار راضی هستم و به دوستانم نیز توصیه میکنم "
علی بیاتی
5/5
"بدون شک بهترین شرکت سمپاشی هستند ، ازشون متشکرم "
محمد علیزاده
5/5
Scroll to Top