بهترین مبل شویی تهران 02144337011

اگر در پایتخت هستید، خدمات شستشو و مبل شویی در منزل تهران به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید کثیفی و لکه های مبلمان خانه یا دفتر کارتان را به صورت عمقی و کامل تمیز کنید. شاید با شوینده های خانگی بتوانید لکه های سطحی را از بین ببرید، اما دستگاه های بهترین مبل شویی در تهران، با تمیز کردن عمقی مبلمان، به شما این امکان را می‌دهد که به جای هزینه کردن و خریدن مبلمان جدید، از مبلمان خود استفاده کنید.

مبل شویی جام در تمامی مناطق و محله های تهران در کنار شما عزیزان میباشد . کلیه خدمات خشکشویی و آبگیری انواع مبل و صندلی در منزل توسط تکنسین های برتر شستشوی مبل جام و با دستگاه های مبل شور بدون نیاز به جابجایی مبلمان صورت میپذیرد. رسالت ما معرفی ممتازترین تکنسین های شهر تهران در نزدیکی شما می‌باشد. برای شستشوی انواع مبلمان راحتی، چرمی، پارچه ای، مخمل، استیل، مبلمان ایرانی و خارجی کافیست منطقه سکونت خود را انتخاب کرده و تماس بگیرید.

02144337011

02122069377

خدمات مبل شویی جام در تهران:

  • شستشو انواع مبلمان معمولی و سلطنتی، راحتی، صندلی ناهارخوری، مخمل، پارچه ای، چرم و …
  • شستشوی انواع تشک خوشخواب، پادری، موکت، تابلو فرش، انواع فرش، و…
  • با دستگاه صنعتی سه موتوره وفرچه مخصوص بدون اسیب به پارچه وکلاف
  • استفاده از مواد درجه یک نانو و شامپوهای باکیفیت
  • آماده عقد قرارداد با رستوران ها ، کافه ها ، سفره خانه ها ، ارگان ها ، شرکت ها و

مبل شویی در منزل تهران

✅مبل شویی جام، نظافت محل شستشوی مبل را درخانه شما کامل رعایت می کنند و از ریزش آب و مواد شوینده در کف منزل جلوگیری می کند. یک پارچه آب گیر یا ضدآب در زیر مبل ها قرار می دهند تا آب روی فرش های شما نریزد.

❌تیم خدماتی جام از مواد شوینده درجه یک استفاده می کنند و نام مواد شوینده را به مشتری اعلام می کند تا او نیز مواد را تایید کند. هیچ کاری را بدون اجازه مشتری انجام نمی دهند.

✅در صورت درخواست مشتری، مواد شوینده را تغییر میدهند و از مواد مورد نظر او استفاده می کنند.

❌اگر نیاز به جابه جایی مبلمان بود، این کار توسط پرسنل مبل شویی انجام می شود؛ نه مشتری!

✅افرادی که برای شستن مبلها به محل اعزام می شوند، زمان زیادی را برای شستن مبل ها صرف نمی کنند. مثلا شستشوی هر سرویس ۷ نفره مبلمان، به حداکثر ۲ ساعت زمان نیاز دارد.

❌تیم مبل شویی حرفه ای جام می دانند که اختصاص زمان بیشتر برای شستشوی مبلمان، باعث ناراحتی مشتری و گرفتن وقت او می شود. به همین دلیل، شستشوی مبل ها توسط مرکز حرفه ای جام، به سرعت و با دقت انجام می شود.

✅افرادی که برای شستن مبل ها به خانه شما می آیند، قبل از اینکه مواد شوینده را به کل سطح مبل آغشته کنند، بخشی از پارچه مبل را به عنوان تست امتحان می کنند و اگر پارچه با مواد شوینده واکنش منفی نداد، کار خود را شروع می کنند.

❌افرادی که به عنوان پرسنل مبلشویی به خانه شما می آیند، دارای کارت شناسایی هستند و با هماهنگی کامل از طرف مرکز مبل شویی جام وارد خانه شما شوند.

02144337011

02122069377

 

 

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top