سمپاشی در سعادت آباد 02144337011

در حال حاضر یکی از اصلی ترین اقدامات در مبارزه با حشرات و جانوران موذی، استفاده از سموم شیمیایی است. ضمن اینکه افرادی هم هستند که خودشان از عطاری ها اقدام به خرید سموم می کنند و بدون در نظر گرفتن دوز مصرفی و یا پیروی از دستورالعمل های اشتباه، از آن استفاده می کنند و با این کار علاوه بر آسیب رساندن به سلامت افراد خانه، حشرات را نسبت به این گونه سموم مقاوم می کنند.

گاهی ریختن این سم ها در چاه های فاضلاب موجب بیماری و نابودی میکروارگانیسم های موجود در چاه می شود و به محیط زیست آسیب می رساند. بسیاری از سم های موجود در عطاری ها و سم فروشی های غیر معتبر، سموم گیاهی درجه پایین و محتوی مواد دکلره است که می تواند تا 40 سال در محل باقی بماند و از خانواده D.D.T محسوب می شود که خیلی خطرناک است.

تا چند سال پیش، صدور مجوز فعالیت شرکت های سم پاشی بر عهده وزارت کشاورزی بود، اما این وظیفه بر عهده وزارت بهداشت گذاشته شد و در حال حاضر، این مجوز توسط معاونت بهداشتی دانشگاه های علوم پزشکی صادر می شود. این مجوز توسط وزارت بهداشت فقط به 4 رشته حشره شناسی و مبارزه با حشرات ناقل، بهداشت محیط، بهداشت حرفه ای و گیاه شناسی داده می شود که شرکت سم پاشی تأسیس کنند و بازرسان بهداشت بعد از برگزاری یک آزمون، بازدید از وسایل و محل و تایید سم مورد استفاده، برای مسئول فنی شرکت مجوز فعالیت 2 ساله صادر می کنند که پس از 2 سال دوباره باید تمدید شود.

باید به خاطر سپرد که حتماً از شرکت های سم پاشی دارای مجوز از وزارت بهداشت برای این کار کمک گرفته شود و تا چند ساعت پس از سم پاشی، خانه خالی از سکنه باشد تا بخار و ذرات معلق سم از بین برود.

سم تا زمانی که مرطوب است می تواند مسمومیت ایجاد کند. به همین دلیل توصیه می شود هنگام سم پاشی و تا 48 ساعت بعد، کودکان زیر 6 سال، خانم های باردار، افرادی که دچار بیماری های ریوی، قلبی، کلیوی، حساسیت و بیماری های پوستی هستند، در خانه حضور نداشته باشند.

ضمنا نیازی به جمع کردن وسایل خانه نیست. رختخواب ها را در معرض نور خورشید و هوای آزاد قرار دهید. پس از سم پاشی و بازگشت به منزل در و پنجره ها باید باز باشند تا احتمال مشکلات تنفسی از بین برود.

 

چگونه در سعادت آباد شهر تهران از جام استفاده کنیم؟

در همین سایت از قسمت جستجو سمپاشی سعادت آباد ,سمپاشی منازل سعادت آباد ,قیمت سمپاشی منزل سعادت آباد ,هزینه سمپاشی منزل سعادت آباد به سرویس مورد نظر خود دسترسی داشته و پس از ثبت سفارش خدمات سمپاشی سعادت آباد تهران و مشاهده سیگنال همیاران، امتیازات و نظرات سایر مشتریان را از بین بهترین شرکت های سمپاشی سعادت آباد انتخاب نموده و با اطمینان و به راحتی سمپاشی ساختمان در سعادت آباد تجربه کنید. در حال حاضر میانگین امتیاز همیاران در سمپاشی سعادت آباد تهران در سعادت آباد “94.00” توسط سایر مشتریان ارزیابی شده است و متوسط هزینه را می توانید پس از ثبت سفارش و مذاکره با بهترین شرکت های سمپاشی سعادت آباد تهران برآورد نمایید.

محله سعادت آباد تهران از محله های اصلی شهر تهران محسوب می شود. به همین منظور و با در نظر گرفتن سایر شرایط، جام تلاش کرده است تجربه کاربری خوبی را در خدمات سمپاشی سعادت آباد شهرتهران ارایه نماید.

02144337011

02122069377

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top