شستشوی خوشخواب 02144337011

نحوه‌ شستشوی تشک خوشخواب در منزل

شستشوی تشک خوشخواب: برای شستن تشک خوشخواب باید اول  تشخیص دهیم که تشک فنردار می‌باشد یا معمولی؛ چرا که استفاده از آب داغ اگر شدت آن زیاد باشد، باعث می‌شود قسمت‌های فلزی فنرها زنگ بزند و پوسیده شود. پس بنابراین بهتر است برای شست‌ وشوی این تشک‌ ها از قالی‌ شویی های معتبر کمک گرفت.
شستشوی تشک‌هایی که  فنردار نیستند را میتوان در منزل انجام داد. برای این‌ که تشک شسته شود باید در حمام یا تراس یا حیاط  روی آن آب داغ اسپری شود و بعد برس مایع شوینده و ضدعفونی‌ کننده روی تشک کشیده شود و دوباره روی آن آب داغ اسپری گردد. این مراحل را می‌توان چندین‌ بار تکرار کرد.

خشک کردن تشک خوشخواب: بعد از این مراحل  میتوان با حوله تشک را خشک کرد .به‌ هیچ‌ عنوان نباید تشک زیر آب قرار بگیرد چرا که  فنرهای آن پوسیده و زنگ‌ زده می‌شود.
سپس تشک باید در محیطی باز در مقابل نور خورشید قرار بگیرد. نور خورشید باعث ضدعفونی شدن تشک می‌ شود و قارچ‌ ها و میکروب‌ های تشک  را از بین می‌برد.

02144337011

02122069377

شستشوی خوشخواب در محل با ضمانت و قیمت مناسب، در پایین همین صفحه هزینه شستشوی تشک خوشخواب در محل و چگونگی ضمانت واقعی را مشاهده کنید. خشکشویی تشک در منزل برای شهروندان تهرانی ، با دستگاه مبل شویی مخصوص و مواد نانوی آلمانی ، بالاترین کیفیت و سرعت عمل در انجام خدمات. برای مشاده فیلم شستشوی تشک خوشخواب به صفحه شستشوی مبل در همین سایت مراجعه کنید. هر دو به هم شبیه هستند
توجه داشته باشید برای اینکه تشک خوشخواب دچار آلودگی نشده و حتی موجب مریضی شما نشود نیاز خواهد بود که این تشک در سال 2 بار شست و شوی آن صورت بگیرد که یکبار آن در میانه سال و بار دیگر در انتهای سال می باشد ، همانطور که گفته شد اگه به این موضوع اهمیت ندهید می تواند بیماری هما مختلفی را برای شما به همراه داشته باشد.
توجه داشته باشید که شستشوی تشک خوشخواب در شرق تهران یک قالیشویی حرفه ای در این زمینه می باشد که امور مبل شویی در منزل و  شست و شوی تشک ها در محل انجام داده کار صورت گرفته شده به وسیله نیرو های کاردیده و مجرب و به وسیله جدیدترین دستگاه های روز دنیا صورت میگیرد.
توجه داشته باشید که دستگاه های به کار رفته شده برای شستشوی تشک خوشخواب در تهران به صورت مدرن بوده و به همین دلیل تشک های شما بعد از شستشو بوی بدی نمیگیرد و همچنین رنگدهی نداشته و مانند روز اول خواهد شد.

ویژگی خدمات شستشوی تشک خوشخواب در تهران در چیست؟

توجه داشته باشید که ما برای اینکه مشتریان عزیز از شرکت رضایت کامل را داشته باشند خدمات ما را با بهترین کیفیت ممکن ارائه میدهیم و برای اطمینان خاطر شما بر روی کار خود ضمانت قرار داده ایم تا مشتری برای شست و شوی تشک خوشخواب خود به ما اطمینان کامل را داشته باشد.
همانطور که مشخص می باشد ، انسان زمان زیادی از زندگی اش را در تخت خواب طی میکند و تمیز بودن این تخت برای انسان دارای اهمیت بسیار بالایی بوده و می توان گفت که ضروری می باشد.
پس باید شستشوی تشک خوشخواب در شرق تهران توسط گروه های کاردید و مجرب صورت بگیرد تا تشک شما به خوبی تمیز شده و هیچگونه کثیفی ای بر روی آن باقی نمانده باشد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top