قالیشویی مرزداران 02144337011

معتبرترین قالیشویی مرزداران

قالیشویی مرزداران آماده سرویس دهی به تمامی نقاط تهران می باشد و در کمترین زمان ممکن فرش ها عودت خواهد گردید.فقط کافی است یک بار امتحان نمایید. لازم به ذکر است در صورت رضایت صد در صدی شما هزینه خدمات از شما گرفته می شود. قالیشویی مرزداران به صورت کتبی کیفیت خدمات شرکت را تضمین می کند. خدمات این شرکت شامل شستشوی انواع فرشها,رفوگری فرش و خشکشویی مبلمان می باشد.

02144337011

02122069377

چرا قالیشویی مرزداران را انتخاب کنیم؟

  • قالیشویی محدوده مرزداران دارای کارخانه ای اختصاصی است که توانسته طی 30 سال فعالیت خود، با جلب رضایت صد درصدی مشتریان خود، به عنوان واحد نمونه سال برای 3 سال متوالی انتخاب شود.
  • ما با بیش از 3 دهه فعالیت و تجربه خود در صنعت شستشوی فرش و موکت، آماده ارائه انواع خدمات به مشتریان مان در سرتاسر تهران و کرج هستیم.
  • قالیشویی نزدیک مرزداران به عنوان بهترین قالیشویی از نظر مردم انتخاب شده است، این قالیشویی با بیش از نیم قرن تجربه در صنعت شستشوی فرش آماده ارائه کلیه خدمات شستشوی فرش به سراسر تهران می باشد.
  • خدمات تخصصی شستشوی فرش و موکت در قالیشویی جام با استفاده از به روز ترین تجهیزات و با کیفیت ترین مواد ارائه می شود. شستشوی هر نوع فرش یا موکت در قالیشویی محدوده مرزداران با استفاده از مواد مخصوص به همان نوع الیاف انجام می شود.

قابل توجه شما عزیزان منطقه مرزداران:

فرش های  گلیم و دستبافتی که شما عزیزان آنها را زینت بخش منازل خود میدانید، اگر در شست وشوی آنها دقت نفرمایید و خودتان برای شستشوی آنها اقدام کنید، در فرش مشکل ایجاد میکند، چراکه  این نوع فرشها بافت دست بشر است و بافت و نخ و رنگ آنها با فرشهای ماشینی فرق دارد و کوچک ترین اشتباهی باعث ازبین رفتن فرش میشود و عمر فرش را کوتاه میکند.اگر به دنبال یک قالیبشویی مدرن برای شستشوی  فرشهای دستبافت ویا ماشینی خود میباشید، حتما از قالیشویی معتبر و دارای جواز رسمی کسب ،کمک بگیرید

خدمات قالیشویی در این محله و همچنین محلات همجوار آن از جمله شهرک ژاندارمری ، شهرآرا و کلیه محله های واقع در منطقه 2 قالبا در اختیار قالیشویی بزرگ جام است که بهترین قالیشویی در محله مرزداران میباشد. اگر در منطقه  مرزداران به دنبال قالیشویی مطمئن می باشید میتوانید فرشهای خود را به قالیشویی جام بسپارید. قالیشویی جام تمام خدمات در شستشو را به صورت تضمین شده و با نرخ شستشو طبق نرخ اتحادیه ارائه می دهد.

02144337011

02122069377

 

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top